slideheader2slideheader8slideheader1slideheader4slideheader3

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Partneři

MERIDA LOGO LANDSCAPE 14 RGB RZ

MERIDA CZECH, s.r.o.

Společnost MERIDA CZECH, s.r.o. se sídlem ve Šlapanicích u Brna je výhradním zástupcem a distributorem jízdních kol světové značky MERIDA v České republice. A právě tato firma stála jako první komerční partner u zrodu projektu Singltrek pod Smrkem. Ne každý ví, že společnost MERIDA CZECH, s.r.o. od samého začátku projektu v roce 2008 podporovala velmi významnými finančními příspěvky činnost České Moutainbikové Asociace, o.s. (ČeMBA), která je jedním z tvůrců celého projektu. Bez těchto pravidelných ročních příspěvků v řádech statisíců korun by se ČeMBA nemohla jako expertní organizace tomuto projektu věnovat a je otázkou, zda-li by Singltrek pod Smrkem bez této finanční podpory vůbec mohl vzniknout.

V květnu roku 2010 při příležitosti slavnostního zahájení první singltrekové sezóny (Slavnosti Singltreku) bylo tehdejším předsedou Senátu Parlamentu České republiky Přemyslem Sobotkou otevřeno Test Centrum Merida v Lázních Libverda, které zde pod tímto označením fungovalo celkem čtyři sezóny. Teprve v sezóně 2012 nás následovala značka kol Agang (Singltrek Centrum) a od sezóny 2013 i značka kol Trek (Centrum U Kyselky).

Jsme hrdí na to, že můžete tuto značku, která projektu Singltrek pod Smrkem v začátcích tolik pomohla, zde zastupovat i nadále a věříme, že možnost otestovat Meridu na sigltrekových stezkách pod majestátní horou Smrk udělá radost i Vám.

ELEVEN SPORTSWEAR, s.r.o.

výrobce špičkového cyklistického oblečení a cyklo dresů  

Arteport s.r.o.

profesionální grafické a reklamní studio  

Freedlantsko.eu

mediální partner

Singltrek pod Smrkem o.p.s.

provozovatel a správce sítě stezek pro terénní cyklistiku stejného jména

ČeMBA - Česká Mountainbiková Asociace, o.s.

Nezisková organizace sdružující terénní cyklisty  

Vytvořeno 10.4.2015 11:22:04 | přečteno 6620x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load