slideheader4slideheader3slideheader0slideheader5slideheader2

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Služby

Testování kol

Bikecentrum Libverda nabízí k testování 25 špičkových celoodpružených kol zn. MERIDA. Pro každou sezonu pro vás připravujeme žhavé novinky, každý rok má naše Bikecentrum stěžejní kousky, které určitě stojí za to protáhnout po stezkách. Pro koho je jízda na kole a stezky Singltreku pod Smrkem srdcovka, ten jistě nezaváhá a kolo u nás otestuje.

Rezervace probíhá přes rezervační formulář na našich webových stránkách, pro pohodlnější výběr a rychlou rezervaci jsme v Seznamu kol uvedli technické specifikace daného modelu a umístili „rezervační tlačítko“. Kdo není kamarád s on-line formuláři či internetem, zavolejte nám, provedeme rezervaci kola po telefonu.

Základní servis kol

V Bikecentru Libverda najdete kvalitní servisní zázemí, které vám poskytne základní údržbu a servis vašeho kola. Provádíme drobné opravy a napravujeme menší úrazy vašeho kola.

Občerstvení

Přijďte se osvěžit a posedět do příjemného prostředí Bikecentra Libverda či využít venkovní terasy. Ve stálé nabídce najdete širokou nabídku nealko, pivo, čaj i kávu. Pro hladové pak nabízíme teplá jídla, nově v naši domácí pizzerii: https://www.facebook.com/pizzerieuruzenky/ . Vždycky u nás najdete to, co vám chutná.

Sociální zázemí

Sprchy, toalety - v areálu, k doptání u obsluhy Bikecentra Libverda. Po umytí kola je fajn umýt i sebe a pak už jen v klidu vychutnat vynikající kávu či chlazený nápoj na venkovní terase. 

Mytí kol

Při návratu ze stezek máte možnost umýt kolo přímo v areálu Bikecentra Libverda, nápomocna vám vždy bude obsluha, radou i pomocí.

Úschovna zavazadel

Určitě si nikdo z vás nechce brát cennější věci na stezky a nechat je uzamčené v autě není zrovna nejlepší nápad. Pro tento případ nabízíme uschování věcí v mini trezorech umístěných přímo v prostorách Bikecentra Libverda.

Úschova Vašeho kola po dobu testování!

Parkování

Součástí nástupního místa je i dostatek parkovacích míst, parkoviště máme oploceno. 
Cena parkovného je 60 Kč/den, tj. 6 a více hodin. Pro krátké zastavení počítáme za 1 hodinu 10 Kč.
Při návštěvě Bikecentra Libverda Vám bude cena parkovného odečtena z celkové útraty! 

Vytvořeno 19.3.2015 13:56:29 | přečteno 6513x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load