slideheader6slideheader7slideheader4slideheader2slideheader0

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Léčebné procedury

WELL MASSAGE

Základem léčebných postupů a procedur v lázních je Libverdská kyselka, jejíž účinek je založen na působení CO2. Právě oxid uhličitý pozitivně ovlivňuje zejména periferní krevní oběh. Jedná se o přírodní prostou železnatou kyselku (hydrogenuhličitano – hořečnato – vápenatého typu). Obsahuje zvýšené hodnoty kyseliny křemičité, je hypotonická a studená. Minerální voda je využívána  k přípravě koupelí a k důležité pitné kúře, která by měla být součástí každého lázeňského pobytu. 

Nabídka léčebných procedur je velmi různorodá. Přes nejrůznější druhy masáží - reflexní, klasickou, olejovou, lymfatickou či reflexní terapii plosky nohy se dostáváme k vodoléčebným procedurám, jako jsou přísadové koupele, podvodní masáže, střídavé nožní koupele, skotské střiky, vlažný vějíř, vířivá lázeň nebo hydromasážní koupel. V nabídce dále je rehabilitace, pohybová terapie, tepelné procedury, elektroléčebné procedury a další, jako je kardio fitness, léčebné solárium, léčebná jóga,  whirpool a sauna, bazén a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na www.lazne-libverda.cz

Nemoci, které se v lázních léčí, jsou srdeční a cévní choroby, ischemická choroba srdeční,
stav po infarktu myokardu,  komplexní kardiovaskulární rehabilitace,  hypertenzní nemoc  I. – III. stupně, stavy po operaci srdce a cév, choroby periferních cév, onemocnění tepen a kostní onkologie krevních elementů. Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, stavy po operacích pohybového aparátu a po ortopedických operacích, včetně kloubních náhrad, zhoubné nádory pohybového aparátu.

Informace a objednávky:

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Rozpis procedur 
Tel.:482 368 657
E-Mail: rozpis@lazne-libverda.cz

Recepce
Tel.:482 368 111
E-Mail: recepce@lazne-libverda.cz

Vytvořeno 23.4.2015 9:46:57 | přečteno 4461x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load