slideheader4slideheader1slideheader8slideheader3slideheader7

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Wellness procedury

VANA1

Nabídka lázeňských léčebných pobytů s léčebnými procedurami je dále doplněna o pobyty zaměřené na rehabilitaci a regeneraci a jsou doplněné lékařem schválenými wellness procedurami. Vybudované moderní wellness centrum je příležitostí k příjemné celkové regeneraci a odpočinku těla, a to nejen díky krásnému prostředí, v němž zapomenete na problémy okolního světa, ale také pro nabídku kvalitních wellnessových služeb. 

Po náročném dni na singltrekových stezkách si můžete své unavené svaly zregenerovat v místním wellness centru Jizera. Nechte své tělo hýčkat zkušenými páry rukou a na své tělo a mysl nechte působit účinky některé z  pestré škály atraktivních masáží, koupelí a zábalů. Vyzkoušejte masáž horkými mušlemi, zábal v banánových listech, speciální tělové rituály, regenerační ošetření pleti, antistresové a regenerační zábaly nebo dámy anticelulitidní programy. Využijte možnost objednání procedur, sauny a whirlpoolu, fitness a dalších služeb.

Dopřejte si chvíle blaženého klidu, odpočinku, uvolnění a ponořte se do tajů exotických relaxačních rituálů. Svěřte se do péče odborného lékařského a fyzioterapeutického týmu.

Vyberte si a přijeďte se přesvědčit sami.

Na Vaši návštěvu se těší tým pracovníků Lázní Libverda, a.s.

Možnost objednání procedur:

Rozpis procedur: (pondělí - pátek)
Tel.: +420 482 368 657 (linka 657)
E-mail: rozpis@lazne-libverda.cz

Recepce v hotelu Nový dům: (nonstop denně)
Tel: +420 482 368 111 (linka 111,130)
E-mail: recepce@lazne-libverda.cz

Vytvořeno 23.4.2015 9:49:58 | přečteno 4170x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load