slideheader0slideheader8slideheader1slideheader6slideheader2

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Stezky

Singltrek pod Smrkem je jedinečná destinace pro vyznavače terénní cyklistiky. Koho lákají kvalitní vrstevnicové jednosměrné stezky, budované šetrně vůči přírodě a poskytující maximální požitek z jízdy, ten se tu prostě najde. Žádné zdlouhavé stoupání následované prudkým sjezdem. Stezky každý nastoupaný metr odměňují parádními mírnými dlouhými sjezdy a zachovávají přitom dynamiku, rytmus, atraktivitu a radost z jízdy. Stezky vás prostě baví. 

Jízdu si může opravdu užít každý, kdo zvládá pedály kola. Stezky jsou vybudované ve čtyřech stupních náročnosti, nemusí se tu bát vyrazit ani rodina s malými dětmi. Zelené stezky pro všechny případně modré jsou ty, které určitě s dětmi vyzkoušejte. Stezky jsou pohodlné, nejsou zde náročná stoupání či klesání. Stezka se mírně vlní, je zábavná, přesto bezpečná a přehledná.

Červenou stezku navštěvují bajkeři, kteří už mají své kolo pevně v nohou, užijí si dynamickou jízdu na středně obtížné stezce. Černé stezky jsou opravdovou lahůdkou pro jezdce kované, kteří nemají problém maximální koncentrace při jízdě, dokáží pružně reagovat na stopu stezky. Černá stezka vám dá radost z fyzicky náročné, energické a technicky náročné jízdy.

Vytvořeno 19.3.2015 14:02:00 | přečteno 4697x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load