slideheader3slideheader7slideheader5slideheader8slideheader4

Bikecentrum Libverda

Vyhledávání

Rezervace kol

Piktych

Piktich

Miroslav Neumann, Petr Blažek, Lázně Libverda 7, 463 62 p. Hejnice

tel.: +420 602 648 532, +420 777 648 532, +420 603 346 507
mail: piktych@centrum.cz
web: http://www.ceskehory.cz/piktych

Chata Piktych nabízí ubytováním bajkerům, jež preferují jednoduše zařízené pokoje a vlastní vaření. Chata je pohodlně dostupná autem, v těsné blízkosti autobusové zastávky a nástupem na singltrekové stezky do 1 km. 

Okolí je naprosto vhodné pro aktivní odpočinek: cykloturistiku, turistiku, horolezectví, běžecké lyžování, houbaření. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích. V zimě je v Libverdě pravidelně upravována síť běžeckých tratí. V místě naleznete Bikecentrum Libverda s kvalitním servisem kol, informační centrum, poštu, obchod, v Hejnicích je banka, lékárna, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino.

Provozní doba:
Ubytování je možné celoročně. Objekt je vhodný pro programově zaměřené skupiny s vlastním kuchařem, např. kursy, soustředění, srazy, oslavy, školní výlety, rodiny s dětmi apod.

Ubytovací kapacita je celkem 29 lůžek:
Ubytování v jednoduše zařízených pokojích po 3-6 lůžkách. V přízemí je dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, která slouží i jako společenská místnost. 

Zimní sezona - ceny:
Ubytování: od 160,- Kč/osoba/den 

Letní sezona - ceny:
Ubytování: od 140,- Kč/osoba/den
Možnost slev po dohodě při větším počtu nebo dlouhodobém pobytu, nebo s vlastním spacákem.

Další informace k ubytování:
Pes: 30,- Kč/den (očkovací průkaz)

Sociální zařízení - WC+sprcha /vana/:
V přízemí je dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, která slouží i jako společenská místnost. Dále je zde i sociální zařízení (sprchy jsou společné), 1 pokoj a další malá společenská místnost. V patře celkem 5 pokojů a společné WC.

Další informace:
Chalupu Piktych najdete v klidné části obce. Poznávacím znamením je košatá lípa a kašna před vchodem. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště) i autobusem (100m). Přesné umístění objektu najdete na interaktivní mapě (čp.7) internetových stránek: www.laznelibverda.cz

Vytvořeno 23.4.2015 9:52:28 | přečteno 4148x | tana

Partneři

Singltrek pod SmrkemSingltrek - mapaeleven sportswearFreedlantsko.euAlbrecht - zámecký pivovar Frýdlant
Evropská unie
load