Bikecentrum Libverda

Vítáme Vás na stránkách nového nástupního místa na stezky destinace Singltrek pod Smrkem, které jsme pojmenovali Bikecentrum Libverda. Toto zázemí nejen pro příznivce terénní cyklistiky najdete v obci Lázně Libverda, kterou hrdě nazýváme perlou Jizerských hor. Jsme malým lázeňským místem, jedním z pouhých dvou v Libereckém kraji. Obklopují nás smíšené lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají celkový klimatický charakter místa. Malebná kotlina, v níž se obec nachází, je uzavřena majestátným horským masivem Smrku - nejvyšší horou české části Jizerských hor (1.124 m.n.m.), na jehož  úbočí se převážná část sítě stezek pro terénní cyklisty rozkládá.

Naše obec je s projektem Singltrek pod Smrkem spjata od samého počátku v roce 2008 stejně jako ostatní tvůrci a partneři tohoto projektu mezi něž neodmyslitelně patří Lesy ČR, s.p., Město Frýdlant, Město Nové Město pod Smrkem a v neposlední řadě Česká Moutainbiková Asociace, o.s.

Pevně věříme, že se Bikecentrum Libverda stane Vaší oblíbenou základnou pro vyjížďky na singltrekové stezky a že se k nám budete rádi vracet.

Bikecentrum Libverda promo 2014 z dílny Jana Trnky

Bikecentrum Libverda ve virtuální prohlídce

Těšíme se na Vaši návštěvu! A pamatujte, že Singltrek pod Smrkem začíná i u nás ...